3 Month Value supply

3 month food supply, value kit200 Servings of FoodCost per serving: $1.47Resealable Mylar Nitrogen Flushed Packaging25 year Shelf LifeNo MSGNon GMOHere is a great way to protect you and your family while saving a ton of cash. This 3 month food supply for one person will give you a great variety of the delicious meals that we offer. Look at our prices per serving and then go and compare. We will save you money while giving you a product without the oils or preservatives the other guys have. A better product and a better price, you cant lose. Contact us and order today! *Buckets are not included as part of any Value kit but are included as part of the Premium Kit. Upgrade Now! Kit includes 200 servings of entrees and breakfast items listed below 100 Servings of Breakfast 100 servings of entreesBreakfastApple Cinnamon PancakesButtermilk PancakesMulti-Grain CerealStrawberry Cream of WheatMaple & Brown Sugar OatmealLunch/DinnerEnchilada Beans & RiceIrish Pub cheddar potato soupMac & cheeseMango Habanero ChiliPasta PrimaveraSouthern style Chicken RiceSweet and sour asian riceWhite Bean Chili
Liquid error: Could not find asset snippets/sh_sbve-theme-snippet.liquid